General Info

Meet #1 at Calhoun (Woodland, Cass, Calhoun, and Red Top)
                                              Results from meet:
Girls Long Jump:  Sarah Sanford 12'7, Mallory Rose 10'6
Boys Long Jump:  Elijah Slocum 12'8, Korban Lumsden 12'7
Girls High Jump:  No Height Cleared
Boys High Jump:  Cameron Reliford 4'8, Treshaun Reed 4'3
Girls Shot Put:  Chloie Dixon 23'10, Natalie Elrod 17'7
Boys Shot Put:  Dillon Sandford 26'01, Anthony Alcazar 24'02
Girls Discus:  Chloie Dixon 53'03, Natalie Elrod 36'09
Boys Discus:  Josue Escobar 94'05, Dillon Sandford 74'03, Anthony Alcazar 56'05
Girls 1600 meter run:  Mallory Rose 7:25.00, Sophia St James 7:34.00, Masey Vanstign 8:58,
                                      Sarah Dickey 9:07
Boys 1600 meter run:  Erie Palma 6:16.79, J.P. Morris 6:24.23, Alex Mendoza 6:30.78,
                                       Daniel Peebles 7:43.02
4x100 Girls Relay: Red Top A: 59.85, Red Top B: 68.96
4x100 Boys Relay: Red Top A: 54.50, Red Top B: 56.34
Girls 400 Meter Dash:  Sarah Crock 1:22.94
Boys 400 Meter Dash:  Jordan Powell 1:01.89, Luis Olvera Sanchez 1:13.00,
                                       Mason Gonzalez 1:17.26, Dalton Robertson 1:22.37
Girls 100 Meter Dash:  Kaitlin Godwin 12.38, Tyasia Benjamin 14.76, Tyreana Sims 15.03
                                       Chloe Dye 15.72
Boys 100 Meter Dash:  Jakayden Leonard 13.48, Cameron Reliford 13.50, Treshaun Reed 14.10
Girls 100 Meter Hurdles:  Khloe Lumsden 19.89, Sarah Sanford 23.34
Boys 110 Meter Hurdles:  Jordan Powell 20.90, Treshaun Reed 21.01, Korban Lumsden 23.53
                                            John Ward 26.72
Girls 800 Meter Run:  Mallory Rose 3:13, Sophia St James 3:34, Sarah Crock 3:48,
                                     Sarah Dickey 4:03, Alexis Godwin 4:11
Boys 800 Meter Run:  J.P. Morris 2:56.34, Luis Olvera Sanchez 2:58.02, Alex Mendoza 2:58.45,
                                     Erie Palma 2:59.07
Girls 200 Meter Dash:  Kaitlin Godwin 28.22, Chloe Dye 35.50
Boys 200 Meter Dash:  Jordan Powell 27.93, Elijah Slocum 33.97
Girls 300 Meter Hurdles:  Khloe Lumsden 1:11.10, Payton Hindmon 1:18.44, Sarah Sanford DNF
Boys 300 Meter Hurdles:  Korban Lumsden 58.11
Girls 4x400 Meter Relay:  Red Top A 5:32
Boys 4x400 Meter Relay:  Red Top A 5:19, Red Top B 5:42